0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
TT Elite Series
Grzegorz Adamiak
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Felkel Grzegorz
۱
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۰:۱۵
Grzegorz Poliniewicz
۳
۲
Bartlomiej Mleczko
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Burkacki
۲
۳
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۴:۲۰
Adam Kasperski
۳
۱
Mateusz Burkacki
Finished
۰۷:۳۰
Adrian Fabis
۳
۲
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۷:۵۵
Slawomir Dosz
۳
۱
Filip Mlynarski
Finished
۱۱:۳۰
Rudomina Kamil
۳
۲
Dawid Kotwica
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Jakub Michalski
Finished
۰۸:۱۵
Krzysztof Niemiec
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۸:۲۰
Grzegorz Adamiak
۰
۳
Josef Braun
Finished
۰۹:۰۵
Filip Mlynarski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Marcin Jadczyk
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۰:۲۰
Szymon Radlo
۱
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۰:۰۵
Felkel Grzegorz
۳
۰
Krzysztof Niemiec
Finished
۰۱:۲۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۲:۴۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Krzysztof Niemiec
Finished
۰۰:۴۰
Rudomina Kamil
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۰۰:۵۵
Krzysztof Marcinowski
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۰۵
Szymon Radlo
۳
۰
Bartlomiej Mleczko
Finished
۰۱:۲۰
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Adrian Eliasz
Finished
۰۱:۴۵
Filbrandt Tomasz
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۵۰
Grzegorz Poliniewicz
۱
۳
Rudomina Kamil
Finished
۰۲:۱۰
Karol Wisniewski
۲
۳
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۲:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۴۵
Adam Kasperski
۳
۱
Jakub Michalski
Finished
۰۳:۰۵
Grzegorz Poliniewicz
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۳:۱۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Rudomina Kamil
Finished
۰۳:۳۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Adam Kasperski
Finished
۰۳:۵۵
Grzegorz Poliniewicz
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۵۵
Adrian Fabis
۳
۰
Jakub Michalski
Finished
۰۴:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۴:۴۵
Adam Kasperski
۱
۳
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۵:۰۵
Rudomina Kamil
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۵:۱۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۲
Adrian Fabis
Finished
۰۵:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۲
۳
Dawid Kotwica
Finished
۰۵:۳۵
Mateusz Burkacki
۳
۲
Jakub Michalski
Finished
۰۵:۵۵
Grzegorz Poliniewicz
۳
۲
Rudomina Kamil
Finished
۰۶:۰۰
Adam Kasperski
۲
۳
Adrian Fabis
Finished
۰۶:۲۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۶:۲۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Mateusz Burkacki
Finished
۰۶:۴۰
Jakub Michalski
۲
۳
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۷:۰۵
Slawomir Dosz
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۰۸:۴۰
Mateusz Czernik
۳
۱
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۸:۴۵
Adrian Eliasz
۱
۳
Maruszak Piotr
Finished
۰۹:۱۰
Krzysztof Niemiec
۳
۱
Mateusz Czernik
Finished
۰۹:۳۵
Slawomir Dosz
۳
۰
Grzegorz Adamiak
Finished
۰۹:۵۵
Maruszak Piotr
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۰:۰۰
Adrian Eliasz
۰
۳
Krzysztof Marcinowski
Finished
۱۰:۲۵
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Igor Dabrowski
Finished
۱۰:۳۰
Mateusz Czernik
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۰:۴۵
Filip Mlynarski
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۰:۴۵
Grzegorz Adamiak
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۱:۰۵
Krzysztof Niemiec
۰
۳
Adrian Eliasz
Finished
۱۱:۱۰
Maruszak Piotr
۳
۲
Krzysztof Marcinowski
Finished
۱۱:۳۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Josef Braun
Finished
۱۱:۵۵
Mateusz Czernik
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۱۲:۰۰
Grzegorz Adamiak
۳
۲
Filip Mlynarski
Finished
۱۲:۲۰
Krzysztof Niemiec
۳
۱
Maruszak Piotr
Finished
۱۲:۲۰
Slawomir Dosz
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۲:۴۰
Krzysztof Marcinowski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۲:۴۵
Igor Dabrowski
۲
۳
Piecowski Miroslaw
Finished
۱۲:۵۰
Josef Braun
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۱۳:۰۵
Mateusz Czernik
۳
۱
Maruszak Piotr
Finished
۱۳:۱۰
Adrian Eliasz
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۳:۳۵
Dawid Poloszczanski
۳
۲
Piecowski Miroslaw
Finished
۱۳:۴۰
Krzysztof Niemiec
۳
۲
Krzysztof Marcinowski
Finished
۱۳:۵۵
Filip Mlynarski
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۳:۵۵
Slawomir Dosz
۱
۱
Josef Braun
inprogress
۱۴:۱۵
Russia
Liga Pro
Nikita Lyfenko
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۰:۱۵
Maksim Sorokin
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Belugin
۱
۳
Igor Blinov
Finished
۱۰:۰۰
Igor Kovalev
۲
۳
Vasilii Obukhov
Finished
۱۳:۴۵
Evgeny Anisimov
۱
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۰۰:۳۰
Oleg Borisovich Manuylov
۱
۳
Igor Blinov
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Igor Meteleshko
Finished
۱۰:۳۰
Maksim Sorokin
۲
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Belugin
۱
۳
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۸:۰۰
Oleg Kutuzov
۲
۳
Andrey Zolotov
Finished
۰۸:۱۵
Vladimir Selkin
۳
۲
Stanislav Andreev
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Zyuganov
۱
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۰۳:۰۰
Dmitry Tikhnenko
۳
۱
Oleg Zyuganov
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Kasatkin
۳
۰
Dmitry Bakalin
Finished
۰۰:۰۰
Mikhail Reznikov
۱
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۰:۴۵
Dmitry Bakalin
۲
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۱:۰۰
Lopatin Sergey
۳
۱
Anton Vashkov
Finished
۰۱:۱۵
Vladimir Slesarev
۳
۲
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۱۵
Vladimir Kasatkin
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۰۱:۳۰
Nikita Lyfenko
۳
۱
Mikhail Reznikov
Finished
۰۱:۴۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۰۲:۱۵
Anton Vashkov
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۲:۳۰
Vladimir Slesarev
۳
۲
Maksim Sorokin
Finished
۰۲:۴۵
Lopatin Sergey
۳
۱
Mikhail Reznikov
Finished
۰۲:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۲
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۰۳:۱۵
Evgeny Anisimov
۰
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۳:۳۰
Mikhail Reznikov
۲
۳
Anton Vashkov
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Zyuganov
۱
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۴:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Shershnev
۲
۳
Vladimir Slesarev
Finished
۰۴:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۰
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۰۴:۳۰
Anton Vashkov
۳
۱
Nikita Lyfenko
Finished
۰۴:۴۵
Ilya Konashkov
۱
۳
Andrei Molodykh
Finished
۰۸:۱۵
Vladimir Selkin
۳
۰
Aleksandr Merezhko
Finished
۰۸:۲۰
Igor Blinov
۲
۳
Igor Meteleshko
Finished
۰۸:۳۰
Stanislav Andreev
۱
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۹:۰۰
Andrei Molodykh
۲
۳
Fedor Chernoskulov
Finished
۰۹:۱۵
Igor Meteleshko
۳
۱
Oleg Belugin
Finished
۰۹:۳۰
Yuri Gavrilov
۳
۱
Ilya Konashkov
Finished
۰۹:۴۵
Ivan Pandur
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۹:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Vladimir Selkin
Finished
۱۰:۰۰
Ilya Konashkov
۰
۳
Fedor Chernoskulov
Finished
۱۰:۱۵
Andrei Molodykh
۳
۲
Yuri Gavrilov
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Merezhko
۰
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۱۱:۰۰
Andrey Suslov
۳
۰
Nikita Bespalov
Finished
۱۲:۰۰
Vasilii Obukhov
۳
۲
Pavel Malakhov
Finished
۱۲:۰۵
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Dmitriy Lyalichev
Finished
۱۲:۳۰
Savinsky Aleksandr
۱
۳
Surikov Viacheslav
Finished
۱۲:۳۰
Valeriy Akulin
۳
۰
Viacheslav Seleznev
Finished
۱۲:۳۰
Aleksandr Gennadevich Frolov
۳
۱
Pavel Fursov
Finished
۱۲:۳۵
Volodin Dmitrii
۱
۳
Igor Kovalev
Finished
۱۲:۴۵
Nikita Bespalov
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۳:۰۰
Vladislav Chakhur
۰
۳
Eduard Golovachev
Finished
۱۳:۰۰
Ivan Afanasiyev
۰
۳
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۳:۰۰
Pavel Malakhov
۳
۱
Volodin Dmitrii
Finished
۱۳:۰۵
Dmitriy Lyalichev
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۱۳:۳۰
Surikov Viacheslav
۲
۳
Andrey Suslov
Finished
۱۳:۳۰
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Valeriy Akulin
Finished
۱۴:۰۰
Eduard Golovachev
۰
۳
Alexander Klavdenkov
Finished
۱۴:۰۰
Nikita Bespalov
-
-
Surikov Viacheslav
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Alexander Klavdenkov
-
-
Vladislav Chakhur
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Valeriy Akulin
-
-
Ivan Afanasiyev
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Viacheslav Seleznev
-
-
Konstantin Bystrushkin
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Shkurko Arte
-
-
Afanasev Maksim Andreevich
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Andrei Borisov
-
-
Vladimir Nemashkalo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Nikita Mareev
-
-
Mikhail Taltykin
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Afanasev Maksim Andreevich
-
-
Denys Lebedev
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Gennadii Kondratev
-
-
Yuri Dvornichenko
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Vladimir Nemashkalo
-
-
Nikita Mareev
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mikhail Taltykin
-
-
Andrei Borisov
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Shkurko Arte
-
-
Denys Lebedev
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Andrei Borisov
-
-
Nikita Mareev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vladimir Nemashkalo
-
-
Mikhail Taltykin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Igor Petrushin
-
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
-
-
Mikhail Reznikov
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Stanislav Andreev
-
-
Kariukhin Aleksandr
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Andrey Potapkov
-
-
Daniil Mikheev
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Oleg Zyuganov
-
-
Nikolay Tarasenkov
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Aleksandr Potekhin
-
-
Dmitrii Konstantinov
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Mikhail Reznikov
-
-
Andrey Potapkov
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Kariukhin Aleksandr
-
-
Aleksandr Potekhin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Daniil Mikheev
-
-
Tyinchtyik Turabekov
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Nikolay Tarasenkov
-
-
Oleg Popov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
-
-
Andrey Potapkov
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Oleg Popov
-
-
Oleg Zyuganov
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stanislav Andreev
-
-
Aleksandr Potekhin
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mikhail Reznikov
-
-
Daniil Mikheev
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Kariukhin Aleksandr
-
-
Dmitrii Konstantinov
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Czech Republic
Pro League
Lukas Malek
۳
۲
Marek Placek
Finished
۱۴:۰۰
Dmitro Parhomenko
۱
۳
Martin Sychra
Finished
۰۷:۰۰
Milan Smesny
۳
۱
Jaroslav Martinek
Finished
۱۰:۳۰
Stanislav Olejarcik
۲
۳
Jaroslav Martinek
Finished
۱۱:۳۰
Ondrej Pastorek
۳
۲
Milan Regner
Finished
۰۰:۳۰
Radek Bartunek
۳
۱
Tomas Barta
Finished
۰۲:۰۰
Michal Regner
۳
۲
Jiri Louda
Finished
۰۹:۳۰
Jaroslav Martinek
۳
۲
Michal Syroha
Finished
۱۰:۰۰
Jan Jiricek
۲
۳
Dan Volhejn
Finished
۱۰:۳۰
Petr Svec
۰
۳
Martin Cvecek
Finished
۰۰:۳۰
Lubor Sulava
۳
۱
Miroslav Barta
Finished
۰۴:۳۰
Radek Bartunek
۳
۰
Mihail Trinta
Finished
۰۵:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۳
۱
Radek Bartunek
Finished
۰۷:۰۰
Milan Urban
۳
۲
Jiri Pozarsky
Finished
۰۰:۰۰
Vlastimil Pszczolka
۳
۲
Milan Zika
Finished
۰۱:۰۰
Milan Urban
۳
۲
Jaroslav Bresky
Finished
۰۱:۰۰
Dominik Lengal
۳
۱
Dan Volhejn
Finished
۱۱:۳۰
Petr Svec
۰
۳
Radim Jaros
Finished
۰۰:۰۰
Petr Vojtech
۳
۰
Milan Regner
Finished
۰۰:۰۰
Milan Zika
۱
۳
Vlastimil Pszczolka
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Pros
۳
۱
Radim Jaros
Finished
۰۱:۰۰
Petr Vojtech
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۱:۰۰
Petr Picek
۰
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۱:۳۰
Miroslav Barta
۱
۲
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۱:۳۰
Dmitro Parhomenko
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۰۲:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۲
۳
Mihail Trinta
Finished
۰۲:۳۰
Yurii Holovatiuk
۱
۳
Martin Sychra
Finished
۰۲:۳۰
Petr Picek
۳
۱
Radek Bartunek
Finished
۰۳:۰۰
Miroslav Barta
۰
۳
Dmitro Parhomenko
Finished
۰۳:۰۰
Martin Sychra
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۰۳:۳۰
Mihail Trinta
۲
۳
Tomas Barta
Finished
۰۳:۳۰
Yurii Holovatiuk
۱
۳
Dmitro Parhomenko
Finished
۰۴:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۳
۲
Radek Bartunek
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Barta
۲
۳
Petr Picek
Finished
۰۴:۳۰
Dmitro Parhomenko
۳
۱
Martin Sychra
Finished
۰۵:۰۰
Lubor Sulava
۳
۲
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۵:۳۰
Tomas Barta
۱
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۵:۳۰
Martin Sychra
۳
۲
Miroslav Barta
Finished
۰۶:۰۰
Mihail Trinta
۳
۰
Petr Picek
Finished
۰۶:۰۰
Lubor Sulava
۱
۳
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۶:۳۰
Milan Musil
۲
۳
Pavel Bajtek
Finished
۰۹:۳۰
Dominik Lengal
۱
۳
Jan Jiricek
Finished
۰۹:۳۰
Stanislav Olejarcik
۳
۲
Milan Smesny
Finished
۰۹:۳۰
Dan Volhejn
۰
۳
Michal Zobac
Finished
۱۰:۰۰
Milan Klement
۰
۳
Marek Sedlak
Finished
۱۰:۰۰
Dominik Muller
۳
۱
Jaroslav Schwan
Finished
۱۰:۰۰
Jiri Louda
۲
۳
Milan Klement
Finished
۱۰:۳۰
Pavel Bajtek
۱
۳
Dominik Muller
Finished
۱۰:۳۰
Michal Zobac
۳
۰
Dominik Lengal
Finished
۱۱:۰۰
Marek Sedlak
۰
۳
Michal Regner
Finished
۱۱:۰۰
Jaroslav Schwan
۳
۰
Milan Musil
Finished
۱۱:۰۰
Michal Syroha
۳
۰
Stanislav Olejarcik
Finished
۱۱:۰۰
Michal Regner
۱
۳
Milan Klement
Finished
۱۱:۳۰
Milan Musil
۲
۳
Dominik Muller
Finished
۱۱:۳۰
Pavel Bajtek
۰
۳
Jaroslav Schwan
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Marek Sedlak
Finished
۱۲:۰۰
Milan Smesny
۰
۳
Michal Syroha
Finished
۱۲:۰۰
Jan Jiricek
۲
۳
Michal Zobac
Finished
۱۲:۰۰
Michal Regner
۳
۰
Milan Klement
Finished
۱۳:۰۰
Michal Syroha
۳
۱
Jaroslav Martinek
Finished
۱۳:۰۰
Dominik Muller
۲
۳
Jaroslav Schwan
Finished
۱۳:۰۰
Jan Przybyla
۳
۱
Daniel Branny
Finished
۱۳:۳۰
Martin Zizka
۳
۱
Karel Hons
Finished
۱۳:۳۰
Matej Perny
۳
۱
Miloslav Lubas
Finished
۱۳:۳۰
Milan Fisera
۲
۳
Petr Vojtech
Finished
۱۳:۳۰
Zdenek Nevrtal
۰
۳
Ales Krejci
Finished
۱۴:۰۰
Stanislav Olejarcik
۳
۰
Jiri Plasil
Finished
۱۴:۰۰
Richard Macura
۳
۰
Ondrej Kus
Finished
۱۴:۰۰
Miloslav Lubas
-
-
Stanislav Olejarcik
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Karel Hons
-
-
Zdenek Nevrtal
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Daniel Branny
-
-
Richard Macura
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Petr Vojtech
-
-
Lukas Malek
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Mixed Doubles
Harimoto T./Hayata H.
۰
۳
Lim J./Shin Y.
Finished
۰۰:۳۰
Czech Republic
TT Star Series
Oleksandr Tymofieiev
۳
۲
Tomas Koldas
Finished
۰۰:۰۰
World
TT-CUP
Marek Chybinski
۰
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۱۰
Dohnal Jaroslav
۳
۲
Dominik Lafek
Finished
۰۰:۲۰
Daniel Vojna
۰
۳
Martin Hargas
Finished
۰۰:۲۵
Muhlhauser Zdenek
۰
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۰:۵۵
Dominik Lafek
۳
۲
Jakub Mach
Finished
۰۱:۰۰
Martin Hargas
۳
۰
Daniel Vojna
Finished
۰۱:۲۵
Dohnal Jaroslav
۳
۰
Zbynek Vyskocil
Finished
۰۱:۳۰
Saj Alapat
۳
۲
Rags Mohanty
Finished
۰۱:۵۰
Plachy Jiri
۲
۳
Muhlhauser Zdenek
Finished
۰۱:۵۵
Emil Michalski
۳
۲
Cezary Krawczyk
Finished
۰۲:۳۰
Saj Alapat
۲
۳
Chen Jining
Finished
۰۲:۵۰
Victor Chis
۳
۰
Rags Mohanty
Finished
۰۲:۵۵
Jerzy Kuzmicz
۱
۳
Mleczko Mateusz
Finished
۰۳:۰۰
Morawski Piotr
۳
۱
Cezary Krawczyk
Finished
۰۳:۳۰
Saj Alapat
۰
۳
Rags Mohanty
Finished
۰۳:۳۰
Emil Michalski
۰
۳
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۴:۰۰
Morawski Piotr
۳
۲
Mleczko Mateusz
Finished
۰۴:۳۰
Jerzy Kuzmicz
۳
۲
Cezary Krawczyk
Finished
۰۵:۰۰
Morawski Piotr
۳
۲
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۵:۳۰
Emil Michalski
۲
۳
Mleczko Mateusz
Finished
۰۶:۰۰
Morawski Piotr
۳
۰
Emil Michalski
Finished
۰۶:۳۰
Mleczko Mateusz
۳
۰
Cezary Krawczyk
Finished
۰۷:۰۰
Jerzy Kuzmicz
۳
۲
Emil Michalski
Finished
۰۷:۳۰
Morawski Piotr
۳
۱
Mleczko Mateusz
Finished
۰۸:۰۰
Mucha Grzegorz
۳
۲
Tomasz Stachera
Finished
۰۸:۳۰
Mucha Grzegorz
۱
۳
Grzegorz Papciak
Finished
۰۹:۳۰
Skura Eryk
۳
۱
Bartlomiej Molka
Finished
۰۹:۳۵
Pedro J. Rocamora
۳
۰
Francisco Moya
Finished
۰۹:۴۰
Gustav Lomsky
۲
۳
Ales Sucharda
Finished
۰۹:۵۰
Denys Kovtanyuk
۳
۲
Tomasz Stachera
Finished
۱۰:۰۰
Adrian Piegza
۲
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۰:۰۵
Marek Teiml
۳
۱
Jakub Rolik
Finished
۱۰:۲۰
Petr Semrad
۰
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۰:۲۵
Wenda Krzysztof
۲
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۱۰:۳۰
Stapor Rafal
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۰:۳۵
Francisco Cascales
۱
۳
Francisco Moya
Finished
۱۰:۴۰
Gustav Lomsky
۱
۳
Jakub Rolik
Finished
۱۰:۵۰
Mikulas Chaloupka
۳
۲
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۰:۵۵
Skura Eryk
۳
۲
Adrian Piegza
Finished
۱۱:۰۵
Pedro J. Rocamora
۳
۰
Salvador Aracil
Finished
۱۱:۱۰
Ales Sucharda
۰
۳
Marek Teiml
Finished
۱۱:۲۰
Petr Semrad
۳
۱
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۱:۲۵
Stapor Rafal
۳
۰
Stepien Marcin
Finished
۱۱:۳۵
Gustav Lomsky
۳
۲
Marek Teiml
Finished
۱۱:۵۰
Adam Kosacky
۲
۳
Mikulas Chaloupka
Finished
۱۱:۵۵
Wenda Krzysztof
۰
۳
Grzegorz Papciak
Finished
۱۲:۰۰
Adrian Piegza
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۲:۰۵
Salvador Aracil
۰
۳
Francisco Moya
Finished
۱۲:۱۰
Jakub Rolik
۰
۳
Ales Sucharda
Finished
۱۲:۲۰
Petr Semrad
۱
۳
Mikulas Chaloupka
Finished
۱۲:۲۵
Stapor Rafal
۰
۳
Adrian Piegza
Finished
۱۲:۳۵
Francisco Cascales
۱
۳
Salvador Aracil
Finished
۱۲:۴۰
Jakub Rolik
۳
۲
Gustav Lomsky
Finished
۱۲:۵۵
Hejda Vaclav Jr.
۰
۳
Adam Kosacky
Finished
۱۲:۵۵
Mucha Grzegorz
۰
۳
Wenda Krzysztof
Finished
۱۳:۰۰
Skura Eryk
۰
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۳:۰۵
Marek Teiml
۳
۲
Ales Sucharda
Finished
۱۳:۲۵
Stapor Rafal
۳
۱
Skura Eryk
Finished
۱۳:۳۵
Francisco Cascales
۰
۳
Pedro J. Rocamora
Finished
۱۳:۴۰
Daniel Zelezny
۳
۲
Dohnal Jaroslav
Finished
۱۳:۵۰
Grzegorz Papciak
۲
۳
Tomasz Stachera
Finished
۱۴:۰۰
Mikulas Chaloupka
۳
۱
Adam Kosacky
Finished
۱۴:۰۰
Stepien Marcin
۱
۲
Bartlomiej Molka
inprogress
۱۴:۰۵
Miroslav Hrncal
-
-
Pistora Josef
بازی شروع نشده است
۱۴:۲۰
Petr Priscak
-
-
Bohuslav Budik
بازی شروع نشده است
۱۴:۲۵
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro
Jaehyun An
۳
۰
Steffen Mengel
Finished
۰۱:۱۵
Hugo Calderano
۳
۱
Yuta Tanaka
Finished
۰۲:۴۵
Hugo Calderano
-
-
Jaehyun An
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro Women
Miyu Nagasaki
۳
۰
Xiaona Shan
Finished
۰۲:۰۰
Hina Hayata
۳
۰
Bruna Takahashi
Finished
۰۳:۳۰
Hina Hayata
-
-
Miyu Nagasaki
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Belarus
Liga Pro
Vladimir Siniavskii
۰
۳
Fedor Zhogal
Finished
۰۹:۰۰
Nikolay Zademlenyuk
۳
۱
Vladimir Siniavskii
Finished
۰۹:۳۰
Fedor Zhogal
۰
۳
Sergei Arefev
Finished
۱۰:۰۰
Nikolay Zademlenyuk
۳
۲
Fedor Zhogal
Finished
۱۱:۰۰
Sergei Lysakovskii
۳
۱
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۲:۳۰
Petr Kernoga
۳
۱
Vadim Beloded
Finished
۱۳:۰۰
Andrei Kopchinskii
۳
۲
Petr Kernoga
Finished
۱۳:۳۰
Vadim Beloded
۲
۱
Sergei Lysakovskii
inprogress
۱۴:۰۰
China
WTT Contender Taiyuan Women Doubles
Kuai M./Chen Y.
۳
۱
Chen M./Wang M.
Finished
۱۳:۳۰
China
WTT Contender Taiyuan Doubles
Lin G./MA L.
۰
۰
Liang J./Wang C.
inprogress
۱۴:۱۰
China
WTT Contender Taiyuan Women
Yidi Wang
-
-
Chen Xingtong
بازی شروع نشده است
۱۴:۵۰
China
WTT Contender Taiyuan
Jingkun Liang
-
-
Alexis Lebrun
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Women Doubles
Chien T.C./Cheng H.T.
-
-
Hashimoto H./Sato H.
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Doubles
An J./Oh J.
-
-
Bardet L./Rolland J.
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵